1. Príklad: Zníženie splátok úverov

Na prvý pohľad neriešiteľný prípad. Šesť zamietnutých úverov v banke, nižší príjem ako splátky úverov. Veľa nebankových úverov, pomocou ktorých klient platil mesačné splátky. Dá sa s tým ešte niečo robiť? Áno dá. Pozrite si video, ako skonsolidovať úvery a dostať sa z pasce úverového kolotoča.

2. Príklad: Riešenie hypotéky pri rozvode

Je rozvod len pre bohatých?  V prípade, že manželia sa rozvedú a nedôjde k rozdeleniu spoločného majetku dohodou, zarábajú si na vážne finančné problémy, ktoré ich budú stáť nemálo spoločných úspor.

Ako tomu predísť a akú úlohu v tom zohráva vzájomná dohoda manželov, to uvedieme v dnešnom prípade.

3. Príklad: Ako získať 100% hypotéku a pritom ju nesplácať 30 rokov

Dá sa splatiť úver aj skôr ako o 30 rokov? Akým spôsobom?

Pozrite si video ako sme klientom vybavili 100% hypotéku a pritom nastavili spôsob, ako tento úver splatiť skôr ako o 30 rokov.

4. Príklad: Ako získať peniaze na nové bývanie po rozvode

Život nám niekedy prináša aj udalosti, ktoré nie sú príjemné, medzi ktoré patrí aj rozvod. Ako postupovať pri kupovaní novej nehnuteľnosti, ak príjem nie je postačujúci? Dá sa taký prípad ešte riešiť? Pozrite si video a dozviete sa ako sme pomohli klientke pri ťažkej životnej situácií.

5. Príklad: Podnikateľský úver začínajúcej podnikateľky

Ako si zabezpečiť financie na začiatku podnikania? Čo s nízkym daňovým priznaním? Ako si uľahčiť život, alebo naopak pridať problémy? O tom všetkom v prípade našej klientky.

6. Príklad: Jednorazová investícia s garanciou výnosu

Ako investovať konzervatívne a pritom zarobiť? Dá sa aj v dnešných časoch zarobiť na svojej investícií, tak aby som sa nebál, že prídem o svoje úspory? Pozrite si reálny prípad klienta ktorý chcel investovať jednorázovo, tak aby zarobil pri nastavení veľmi konzervatívnej stratégie.

7. Príklad: Ako na podnikateľský úver s nízkym daňovým priznaním

Podnikáte dlhodobo, ale na začiatku ste si požičali prostredníctvom hypotekárneho prípadne spotrebného úveru, ktorý ste mali spolu s manželkou? Čo môže spôsobiť nesúhlas manželky s refinancovaním spoločného úveru? Kde vziať financie na rozvoj firmy?

8. Príklad: Ako získať úver, keď máte exekúciu na účet

Dá sa riešiť úver aj keď máte exekúciu?
Ak áno, akým spôsobom? Pozrite sa na reálny príklad klientky, ktorá si myslela, že nemá šancu sa dostať k úveru,
aby si znížila svoje splátky. Každý problém má riešenie, treba sa len pozrieť správnym uhlom.

9. Príklad: Sporiť v banke alebo v správcovskej spoločnosti

Večná dilema, sporiť či investovať? V nasledujúcom videu sa pozrite na spôsoby šetrenia a pozrite si hlavné rozdiely medzi sporením v banke a pravidelným sporením v správcovskej spoločnosti. Ktorý spôsob odkladania peňazí je lepší, bezpečnejší a v konečnom dôsledku výhodnejší?

10. príklad: Ako splácať záväzky po strate príjmu

Nočnou morou dnešnej doby pre väčšinu ľudí je strata zamměstnání. Byť pripravený aj na túto extrémnu variantu, znamená predchádzať vážnemu finančnému a rodinnému kolapsu.
Vždy je dobré poznať viac riešení a mať možnosť zvoliť to najoptimálnejší. Poraďte sa s nami, pred tým, ako navštívite banku.

11. príklad: Financovanie výstavby rodinného domu

Snívate o rodinnom dome podľa vlastných predstáv? Chceli by ste postaviť dom, ale neviete kde a ako začať? Je výstavba rodinného domu ešte stále zložitý proces? V nasledujúcom videu vám ukážeme, že bývanie podľa vlastných predstáv nemusí byť také tažké.

12. príklad: Úspora peňazí na splátke spotrebného úveru

Chceli by ste aj Vy ušetriť na splátke na Vašom spotrebnom úvere? Vedeli ste o tom, že môžete Vašu banku prinútiť znížit úrokovú sadzbu? Pozrite si reálny príklad klientky, ktorej sme
pomohli ušetriť na splátke 96 EUR mesačne!

13. Príklad: Čo robiť, keď neviem splácať hypotéku

Strata príjmu , by nemala byť stratou ľudskej dôstojnosti. Ak ste sa do takejto situácie dostali, musíte vedieť čo je potrebné okamžite urobiť, aby sa Vaša situácia ešte viac neskomplikovala. Nekomunikovať s veriteľom, teda s bankou je však tá najrýchlejšia cesta, ako problémy nafúknuť do neriešiteľných rozmerov.
Nechať dôjsť problémy do absolútnej krajnosti, znamená zbaviť sa výhodnejších riešení.